Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Managed Enterprise Color FLow MFP X585zm

 

 

Teraz dostępny jest zupełnie nowy sposób drukowania. Drukarki HP Enterprise X zapewniają prędkość, moc i jakość drukarek  laserowych HP LaserJet,
ale zostały opracowane specjalnie z myślą  o potrzebach dynamicznych przedsiębiorstw. Zmieniają one sposób  myślenia o urządzeniach z wkładami atramentowymi
– zmieniają także sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa, oferując przełomową technologię, która jest o połowę tańsza w porównaniu z kolorowymi drukarkami laserowymi.
 
Atramenty pigmentowe umożliwiają drukowanie trwałych dokumentów o wysokiej odporności na wodę, blaknięcie i rozmazywanie wydruku.
 
Urządzenie zaprojektowane z myślą o prędkości - drukowanie pełnej szerokości strony z pełną prędkością dzięki technologii HP PageWide.
Wydajne funkcje biurowe dla wszystkich drukarek laserowych - przy kosztach druku jednej strony niższych o połowę.
 
Pewność ochrony poufnych danych biznesowych dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom.
 
Centralne monitorowanie i sterowanie drukarkami za pomocą rozwiązania HP Web Jetadmin.
 
Możliwość instalacji nowych funkcji poprzez aktualizację oprogramowania sprzętowego i dodawania rozwiązań w celu zwiększenia możliwości urządzenia wielofunkcyjnego.
 
Opcjonalne funkcje druku bezprzewodowego i za pośrednictwem komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) z technologią Touch-to-Print - nie jest wymagany dostęp o sieci.
Dzięki możliwości wczytywania dużych projektów drukarka może pracować, podczas gdy pracownicy realizują inne zadania biznesowe.
 
Duża obciążalność, duże oszczędności - wyjątkowa opłacalność stosowania oryginalnych, czarnych wkładów atramentowych HP o dużej pojemności.
 
Niezawodność, na której można polegać - to urządzenie wielofunkcyjne zostało zaprojektowane z myślą o mniejszej konieczności konserwacji dzięki minimalnej eksploatacji części.
 
Maksymalna produktywność - realizacja dużych zadań dzięki pojemności podajników papieru do 1050 arkuszy.
Niezwykle wydajne urządzenie biurowe wyposażone we wszystkie funkcje drukarek laserowych. Niezawodne, wyjątkowo szybkie dwustronne skanowanie, kolorowy ekran dotykowy z funkcją podglądu obrazu i zintegrowana klawiatura ułatwiająca wprowadzanie danych.
 
Bezproblemowe skanowanie - zapis każdej strony i wykrywanie potencjalnych błędów podawania papieru, zanim spowodują spowolnienie pracy.
 
Szybsza realizacja zadań - jednoprzebiegowe skanowanie i możliwość wysyłania dokumentów do folderów sieciowych, poczty elektronicznej i nie tylko.
 
Zadaniami można zarządzać bezpośrednio na urządzeniu wielofunkcyjnym, używając kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 20,3 cm (8 cali) z funkcją podglądu wydruku.
 
Szybkie, dokładne wprowadzanie danych - wysuwana klawiatura pomaga łatwo i wygodnie wprowadzać dane.
 
Zalety:
 
1.      Niski koszt wydruku (o 50% niższy koszt w kolorze w porównaniu z drukarkami laserowymi).
2.      Bardzo duża szybkość wydruku i kopiowania tak w czerni jak i w kolorze: do 72 stron na minutę.
3.      Duża obciążalność: do 80 000 stron miesięcznie.
4.      Wodo- i światłoodporne wydruki o żywych kolorach i profesjonalnej jakości.
5.      Łatwość obsługi – duży (20,3 cm) kolorowy obrotowy panel dotykowy, wygodna wysuwana klawiatura.
6.      Bardzo szybki (w dupleksie do 89 ipp w czerni i 66 ipm w kolorze) dwustronny, jednoprzebiegowy skaner z technologią ultradźwiękowej separacji stron i OCR (optycznym rozpoznawaniem tekstu i zapisywaniem plików w formatach edytorów tekstu) oraz bezpośrednim wysyłaniem plików na e-mail, do folderu sieciowego, na FTP, na pamięć USB, do SharePointa.
7.      Zintegrowany faks.
8.      Wysoki poziom bezpieczeństwa – dysk twardy z funkcją szyfrowania.
9.      Zdecydowanie niższe w porównaniu z drukarkami laserowymi zużycie energii.
10.  Drugi opcjonalny podajnik na 500 arkuszy, który pozwala drukować większą liczbę stron bez przerw na uzupełnianie papieru.
 
Wady:
 
Nie znaleziono.
 
Ceny:
 
Rata w kontrakcie 3-letnim - 235 PLN netto miesięcznie.
 
Koszt 1 strony przypadkach:    mono - 2,2 gr ;  kolor - 12,4 gr