Orion Instruments jest autoryzowanym partnerem wiodących producentów sprzętu serwerowego, zarówno na platformie IA32/64, jak i Midrange. Mamy bardzo duże doświadczenie w zakresie konfiguracji systemów typu blade HP i IBM również w bardzo specyficznych środowiskach.

Jako praktycy jesteśmy doskonale zorientowani w plusach i minusach dostępnych na rynku rozwiązań. Dlatego jesteśmy w stanie doradzać naszym Klientom przy doborze optymalnego rozwiązania. Udostępniamy laby, w których Klienci mogą przetestować wybrane systemy w środowisku przypominającym ich własne. Wskazujemy niezbędne elementy składowe systemu oraz weryfikujemy zamówienia Klienta, eliminując możliwość popełnienia błędów konfiguracyjnych. Zapewniamy również korzystne ceny, utrzymując upusty gwarantowane przez producentów klientom korporacyjnym.

Dzięki dużej wiedzy praktycznej, dotyczącej struktur i funkcjonowania vendorów, pomagamy naszym Klientom w planowaniu dostaw oraz zapewniamy dostęp do informacji, co do rzeczywistego stanu realizacji zamówień.

Nasz system zarządzania zamówieniami oraz serwis są objęte normą ISO 9001:2008, co obliguje nas do szczególnej dbałości przy realizacji zamówienia. Przed dostarczeniem do Klienta całość dostawy jest najpierw kompletowana. Po kontroli sprzęt jest składany, konfigurowany i testowany, tak by do Klienta trafiał zestaw w pełni przygotowany do pracy. W miejscu przeznaczenia uruchamiamy system, przeprowadzamy konfigurację w środowisku Klienta, tuning oraz szkolenie administratorów i użytkowników.

Trzeba podkreślić, że właśnie my stanowimy pierwszą linię wsparcia, rozwiązujemy problemy i prowadzimy prace serwisowe. Na życzenie Klientów zarządzamy gwarancjami i wsparciem producenta sprzętu, systemów operacyjnych i aplikacji. Jesteśmy w stanie profesjonalnie wesprzeć naszych Klientów na każdym etapie projektu, eliminując błędy i ograniczając ryzyko niepowodzenia.

Sprawdźcie nas – to się opłaci!